Aktualności

Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w lekkiej atletyce

Wybrana wiadomość

24 września 2013 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w lekkiej atletyce.
Zawodnicy uczęszczający do szkół średnich na terenie powiatu żnińskiego rywalizowali w biegu na 100 metrów, 1500 metrów, sztafecie 4 x 100 metrów, rzucie oszczepem, skoku w dal oraz pchnięciu kulą.
Dwoje reprezentantów naszej szkoły stanęło na podium. Monika Erdmann (IV TL ZSP) zdobyła trzecie miejsce w pchnięciu kulą, a Jarosław Lewandowski (IV TL ZSP) został mistrzem w tej samej dyscyplinie w kategorii chłopców, tym samym zapewnił sobie awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim.
Medale, dyplomy i puchary wręczali zawodnikom starosta żniński Zbigniew Jaszczuk, radny powiatowy Jan Kopterski oraz dyrektorzy i przedstawiciele szkół uczestniczących w mistrzostwach.
Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.