Aktualności

Od 25 marca lekcje zdalne!

Wybrana wiadomość

Od 25 marca lekcje zdalne!

Od 25 marca lekcje zdalne!

Od 25 marca lekcje zdalne!

Nowe rozporządzenia MEN

UWAGA UCZNIOWIE I RODZICE !!!

Od 14 marca 2020 r. do odwołania na terytorium Polski został ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego związany z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

Wobec braku możliwości określenia do jakiego momentu konieczne będzie utrzymanie ograniczeń w funkcjonowaniu szkół, od 25 marca do 10 kwietnia szkołom umożliwiono pracę z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Oznacza to, że w dniach od 25 marca do 10 kwietnia szkoła będzie realizować program nauczania z wykorzystaniem własnej strony internetowej zsnpiechcin.pl (zakładka ZDALNE LEKCJE w menu na stronie głównej) i innych platform, w miarę ich dostępności. Zadania przekazywane uczniom do wykonania bądź rozwiązania będą mogły podlegać ocenie, która będzie brana pod uwagę przy końcowej klasyfikacji uczniów.

Rodziców prosimy o stworzenie dzieciom warunków do uczestniczenia w lekcjach w tym czasie, dostępu do komputera (tabletu lub telefonu) i Internetu oraz dopilnowanie wykonywania zadań i odsyłania rozwiązań w terminie i w sposób określony przez nauczycieli.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji. Akceptuję