Aktualności

Lekcje zdalne do 26 kwietnia

Wybrana wiadomość

Lekcje zdalne do 26 kwietnia

Lekcje zdalne do 26 kwietnia

Lekcje zdalne do 26 kwietnia

Nowe rozporządzenia MEN

UWAGA UCZNIOWIE I RODZICE !!!

9 kwietnia br. MEN przedłużyło decyzję o kształceniu na odległość.

Oznacza to, że po przerwie świątecznej szkoła nadal będzie realizować program nauczania z wykorzystaniem własnej strony internetowej zsnpiechcin.pl (zakładka ZDALNE LEKCJE w menu na stronie głównej) i innych platform, w miarę ich dostępności. Zadania przekazywane uczniom do wykonania bądź rozwiązania będą mogły podlegać ocenie, która będzie brana pod uwagę przy końcowej klasyfikacji uczniów.

Rodziców prosimy o stworzenie dzieciom warunków do uczestniczenia w lekcjach w tym czasie, dostępu do komputera (tabletu lub telefonu) i Internetu oraz dopilnowanie wykonywania zadań i odsyłania rozwiązań w terminie i w sposób określony przez nauczycieli.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie MEN z 9 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rozporządzenie MEN z 9 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 - uzasadnienie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji. Akceptuję