Aktualności

Umowa patronacka z firmą ELGRA podpisana!

Wybrana wiadomość

Umowa patronacka z firmą ELGRA podpisana!

Umowa patronacka z firmą ELGRA podpisana!

Umowa patronacka z firmą ELGRA podpisana!

Z prawdziwą przyjemnością i nieukrywaną radością informujemy, że podpisaliśmy dziś kolejną, trzecią już umowę patronacką!

W 2018 rozpoczęliśmy z Lafarge Cement S.A., a w szczególności z wchodzącą w skład grupy Cementownią Kujawy, proces odbudowy szkolnictwa zawodowego w naszym regionie. Od dziś będziemy działać wspólnie, by utworzyć drugą już klasę patronacką pod auspicjami Lafarge, której uczniowie będą zdobywać fach w firmie Elgra Engineering Sp. z o.o. Sp. k. z Inowrocławia.

Od września piętnaścioro uczniów będzie mogło podjąć w naszej Szkole Branżowej I Stopnia naukę w zawodzie automatyk. Ten zawód, łączący w sobie kompetencje z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki oraz programowania, został wpisany przez MEN na listę 24 zawodów kluczowych dla rozwoju kraju.

Firma Elgra to nie tylko sprawdzony partner Lafarge, ale również dostawca rozwiązań przemysłowych dla wielu innych firm w Polsce i Europie. Portfolio zrealizowanych projektów jest tak różnorodne, że w tej pracy naprawdę trudno się nudzić. Dlatego niezmiernie cieszy nas, że będziemy mogli zaproponować naszym uczniom naukę w tak interesującym i przyszłościowym zawodzie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji. Akceptuję