Aktualności

Zebrania z rodzicami - 9 września, 16:30

Wybrana wiadomość

Zebrania z rodzicami - 9 września, 16:30

Zebrania z rodzicami - 9 września, 16:30

Zebrania z rodzicami - 9 września, 16:30

Zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami klas, które odbędą się 9 września (czwartek) o godzinie 16:30.

Poruszymy wiele ważnych tematów, więc bardzo prosimy o liczne przybycie.

W szczególności liczymy na obecność rodziców uczniów klas pierwszych, aby uzupełnić wymaganą dokumentację szkolną. Jednak jednym z najważniejszych punktów tych spotkań będzie wybór trójek klasowych i Rady Rodziców. Nasza szkoła stawia na dobrą i owocną współpracę z rodzicami, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa.

Przypominamy o ubezpieczeniu Państwa dzieci.
Dla wszystkich uczniów szkoły branżowej I stopnia oraz uczniów klas III technikum jest ono obowiązkowe, ale zalecamy, aby objąć ubezpieczeniem również pozostałych uczniów. Ubezpieczenie działa przez 24 godziny na dobę na całym świecie.

Wzorem lat ubiegłych szkoła zawiera umowę ubezpieczenia grupowego dla uczniów. Spośród wielu ofert wybraliśmy ubezpieczenie w firmie bezpieczny.pl (Generali). Kosztuje ono 49 złotych za cały rok szkolny, a w zamian otrzymujemy ubezpieczenie na wypadek:

  • śmierci na sumę 24.000 złotych,
  • następstw nieszczęśliwych wypadków na sumę 15.000 zł.
Ponadto polisa zawiera ubezpieczenia pobytu w szpitalu w wyniku wypadku, zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji po wypadku, poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu z powodu choroby i COVID-19 (w tym dodatkowe świadczenie za pobyt na OIOM), ugryzienie przez kleszcza, wyczynowe uprawianie sportu, śmierć rodzica, pomoc psychologa i zwrot kosztów wycieczki szkolnej. Szczegóły dotyczące warunków ubezpieczenia zawarte są w załączonej karcie informacyjnej.

Do ubezpieczenia będzie można przystąpić wpłacając składkę podczas spotkania z rodzicami.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby ubezpieczyć swoje dziecko na wyższe kwoty, przygotowaliśmy linki z kodem szkoły (05372) do szerszej oferty bezpieczny.pl. Można tam również ubezpieczyć w ramach jednej polisy pozostałe Państwa dzieci:

Dzięki linkom z kodem naszej szkoły otrzymamy od towarzystwa ubezpieczeniowego darowiznę na rzecz Rady Rodziców. Zachęcamy Państwa, aby polecać je również swoim znajomym, którzy planują zakup ubezpieczenia dla swoich dzieci, dzięki czemu kwota darowizny będzie wyższa.

Wykaz sal spotkań będzie wywieszony w gablocie informacyjnej w dniu zebrań.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji. Akceptuję