Aktualności

Prosimy o Twoje 1,5% podatku!

Wybrana wiadomość

Prosimy o Twoje 1,5% podatku!

Prosimy o Twoje 1,5% podatku!

Prosimy o Twoje 1,5% podatku!

Pomóż nam... pomagać!

W 2️⃣0️⃣0️⃣3️⃣ roku rozpoczął działalność szkolny Klub Wolontariatu "Razem". Kilka lat później przetrwał zawirowania związane z likwidacją placówki publicznej i dziś funkcjonuje jako część Pałuckiego Stowarzyszenia "Przyszłość" oraz Zespołu Szkół Niepublicznych w Piechcinie.

Od początku swojego istnienia wspieramy członków lokalnej społeczności, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. O tym, w jaki sposób pomagamy, można przeczytać na szkolnym profilu Facebooka.

Jednak głównym celem Stowarzyszenia jest działalność edukacyjna. Od 10 lat prowadzimy szkoły, które umożliwiają młodzieży z naszego regionu zdobycie wykształcenia, bez potrzeby wyjeżdżania do odległych miast. Stale poprawiamy warunki do nauki i uzupełniamy bazę dydaktyczną o najnowsze pomoce naukowe. Pomagają nam w tym okoliczne firmy, z którymi prowadzimy klasy patronackie. Koncentrujemy się nie tylko na nauczaniu przedmiotów ogólnych i zawodowych, ale także na kształtowaniu odpowiednich postaw społecznych i obywatelskich.

Dzięki tym działaniom mury naszej szkoły opuszczają absolwenci nie tylko gotowi do pracy w wyuczonych zawodach, ale również do niesienia pomocy potrzebującym.

Prosimy o wsparcie z 1,5% podatku, abyśmy, mimo stale rosnących kosztów, mogli nadal prowadzić naszą działalność edukacyjną i charytatywną na równie wysokim poziomie.

W zbieraniu środków dla OPP pomaga nam Fundacja Studencka Młodzi-Młodym. Dlatego wypełniając swój formularz PIT, wpisz KRS: 0000270261, DOPISEK: PRZYSZŁOŚĆ PIECHCIN 843.

Za każdą przekazaną złotówkę serdecznie dziękujemy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji. Akceptuję