Aktualności

Umowa patronacka z Grupą Piekuś

Wybrana wiadomość

Umowa patronacka z Grupą Piekuś

Umowa patronacka z Grupą Piekuś

Umowa patronacka z Grupą Piekuś

Z radością i satysfakcją informujemy, że do grona naszych firm partnerskich dołączyła dziś Grupa Piekuś Sp. z o.o. z Inowrocławia.

Wraz z Panem Prezesem Sławomirem Pakulskim złożyliśmy podpisy pod umową, na mocy której od września utworzymy klasę patronacką, kształcącą przyszłych piekarzy, cukierników i... automatyków.

O ile dwa pierwsze zawody nikogo nie dziwią, o tyle ostatni może być niespodzianką. Jednak nowoczesna piekarnia nie może obyć się bez maszyn, a do ich obsługi i utrzymania ruchu potrzeba pracowników o takich umiejętnościach.

Piekarnia Piekuś to firma rodzinna, której historia sięga 1985 roku. Od zakładu rzemieślniczego do lokalnego lidera z 32 sklepami firmowymi i ponad 700 odbiorcami i kontrahentami w wielu województwach.

To również Przystanki Piekuś – unikalne na lokalnym rynku połączenie piekarni i cukierni z restauracją.

To znany i ceniony pracodawca, dla którego pracownicy stanowią prawdziwą wartość firmy.

Ale przede wszystkim to nasz nowy partner, z którym od września oferujemy 9 miejsc na praktyczną naukę zawodu, podczas której dla uzdolnionych i wyróżniających się uczniów przewidziane są stypendia i inne gratyfikacje.

Za trzy lata, po zdaniu egzaminu zawodowego, absolwenci tej klasy będą mogli dołączyć do grona pracowników, których pasja i zaangażowanie to jedna z wielu tajemnic smaku dostarczanych przez Piekusia produktów.

Cieszymy się niezmiernie, że zapowiadane przez nas dwa tygodnie temu na antenie Radio Żnin FM spotkanie z nową firmą, dziś przyniosło efekt w postaci umowy patronackiej.

Z pracownikami Piekusia będzie można spotkać się i porozmawiać o szczegółach tej oferty już 13 kwietnia, podczas Drzwi Otwartych w naszej szkole.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji. Akceptuję