Archiwum

Archiwum wiadomości

3 wiadomości z roku 2012

Poznań Game Arena 2012

W ramach grantu „Medialny labirynt”, prowadzonego przez panią Ilonę Kopeć, została zorganizowana wycieczka na Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Naszym celem były targi Poznań Game Arena – targi rozrywki i multimediów.

PGA to przede wszystkim premierowe pokazy gier i sprzętu, turnieje i liczne konkursy.

Dużym zainteresowaniem jak zwykle cieszą się turnieje. Pierwszy raz w historii rozgrywane były finały największej ligi w naszym kraju - Cybersport. Najlepsi gracze zmagali się w gry "Leagues of Legends" oraz "FIFA 2013".

Poza Game Arena podczas tego weekendu można było odwiedzić również targi hobby oraz targi turystyczne.

Podczas targów HOBBY można było zobaczyć najnowsze modele kolejowe, lotnicze i morskie, fantastyczne kolekcje samochodów, a także gigantyczne makiety, historyczne żaglowce, figurki, akcesoria, narzędzia modelarskie oraz gry towarzyskie.

Gościem honorowym targów turystycznych TOUR SALON była Elżbieta Dzikowska - znana między innymi z wielu podróży, które odbyła ze swoim mężem, Tonym Halikiem, czy choćby z publikacji "Groch i Kapusta" subiektywnie opowiadających o najpiękniejszych regionach Polski.

więcej

Otrzęsiny klas pierwszych 2012

3 października 2012 r. przyjęliśmy do społeczności naszej szkoły uczniów klas pierwszych. Samorząd Uczniowski przygotował zabawne konkurencje dla swoich kolegów.

Obie klasy, przed przystąpieniem do konkursów, odtańczyły belgijski taniec integracyjny.

Kandydaci musieli przejść próbę wytrzymałości fizycznej, cierpliwości, inteligencji, tańca oraz próbę wytrzymałości psychicznej.

Był konkurs na picie budyniu przez słomkę, czy slalom z zamkniętymi oczami. Pierwszoklasiści musieli się wykazać sprawnością w rzutach do kosza tyłem, czy sztafecie – bieg w workach.

Trzyosobowa komisja oceniała ich zmagania. Na koniec ogłoszono wyniki. Jednym punktem zwyciężyła klasa I TL. Wszyscy kandydaci pomyślnie przeszli "drogę przez męki". Na koniec "Koty" złożyły uroczyste ślubowanie.

Ofiar nie odnotowano :)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

godzina 9:00

Szkoła zaoczna godzina 14:00

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji. Akceptuję