Archiwum

Archiwum wiadomości

6 wiadomości z roku 2021

Wracamy do szkoły !!!

Wracamy do szkoły !!!

Wracamy do szkoły !!!

WAŻNA WIADOMOŚĆ !

W związku z powrotem do nauczania stacjonarnego prosimy wszystkich uczniów, którzy wypożyczyli szkolne zestawy komputerowe lub tablety, o ich zwrot do szkoły w następujących terminach:

  • czwartek, 27 maja - uczniowie Szkoły Branżowej
  • piątek, 28 maja - uczniowie Technikum Zawodowego

Prosimy, byście nie zapomnieli o akcesoriach, które były dołączone do komputerów i tabletów. Przed zwrotem naładujcie baterie w tabletach i klawiaturach oraz w laptopach, żeby były gotowe do użycia na lekcjach.

Od poniedziałku, 31 maja, będziecie korzystać z nich już w szkole.

WRACAMY DO SZKOŁY !!! Sprzęt komputerowy też.

Nabór 2021 rozpoczęty!

Nabór 2021 rozpoczęty!

Nabór 2021 rozpoczęty!

17 maja, punktualnie o północy, rozpoczął się nabór do pierwszych klas na rok szkolny 2021/2022.

Kandydaci mogą już składać wnioski o przyjęcie do szkoły za pomocą formularza elektronicznego na stronie internetowej szkoły: REKRUTACJA > Wniosek elektroniczny.

Przypominamy, że wniosek należy wypełnić wspólnie z jednym z rodziców lub opiekunów prawnych, a szczegółowe informacje na temat klas pierwszych i harmonogramu rekrutacji są dostępne na stronie internetowej szkoły: REKRUTACJA > Nabór 2021/2022.

Zmiany w planie lekcji

Zmiany w planie lekcji

Zmiany w planie lekcji

Przypominamy, że od piątku, 7 maja, obowiązuje nowy plan lekcji.

Możecie się z nim zapoznać w dzienniku elektronicznym, a także na stronie internetowej szkoły i profilu Facebook.

https://www.zsnpiechcin.pl/lekcje/
https://www.facebook.com/zsn.piechcin/posts/3829574247155371

Wypożycz tablet!

Wypożycz tablet!

Wypożycz tablet!

Istnieje możliwość wypożyczenia ze szkoły takiego oto zestawu (tablet + etui z klawiaturą + akcesoria) przez tych z Was, którzy chcieliby uczyć się na własnym sprzęcie.

Chętni proszeni są o zgłaszanie się poprzez wysłanie odpowiedzi na wiadomość od administratora, którą już za chwilę znajdziecie w swoich szkolnych skrzynkach.

Zgłoszenia skończymy przyjmować w środę, a już w piątek zestawy powinny być gotowe do odbioru w sekretariacie szkoły.

Ilość tabletów jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z pisaniem do naszego Admina.

Umowa patronacka z firmą ELGRA podpisana!

Umowa patronacka z firmą ELGRA podpisana!

Umowa patronacka z firmą ELGRA podpisana!

Z prawdziwą przyjemnością i nieukrywaną radością informujemy, że podpisaliśmy dziś kolejną, trzecią już umowę patronacką!

W 2018 rozpoczęliśmy z Lafarge Cement S.A., a w szczególności z wchodzącą w skład grupy Cementownią Kujawy, proces odbudowy szkolnictwa zawodowego w naszym regionie. Od dziś będziemy działać wspólnie, by utworzyć drugą już klasę patronacką pod auspicjami Lafarge, której uczniowie będą zdobywać fach w firmie Elgra Engineering Sp. z o.o. Sp. k. z Inowrocławia.

Od września piętnaścioro uczniów będzie mogło podjąć w naszej Szkole Branżowej I Stopnia naukę w zawodzie automatyk. Ten zawód, łączący w sobie kompetencje z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki oraz programowania, został wpisany przez MEN na listę 24 zawodów kluczowych dla rozwoju kraju.

Firma Elgra to nie tylko sprawdzony partner Lafarge, ale również dostawca rozwiązań przemysłowych dla wielu innych firm w Polsce i Europie. Portfolio zrealizowanych projektów jest tak różnorodne, że w tej pracy naprawdę trudno się nudzić. Dlatego niezmiernie cieszy nas, że będziemy mogli zaproponować naszym uczniom naukę w tak interesującym i przyszłościowym zawodzie.

Zmiany w planie lekcji

Zmiany w planie lekcji

Zmiany w planie lekcji

Przypominamy, że od poniedziałku, 25 stycznia, obowiązuje nowy plan lekcji.

Możecie się z nim zapoznać w dzienniku elektronicznym, a wkrótce zostanie również umieszczony na stronie internetowej szkoły.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji. Akceptuję